03 nisan 2021 tmgd sınavı soru çözümleri

Tmgd sertifikalandırılmasının Türkiye’de yapıldığı tarihten bu yana 20nci sınavı olan 03.04.2021 tmgd sınavının gerçek zamanlı sınavdaymış gibi detaylı videolu çözümleri “Udemy” üzerinden yayınlanacaktır.

Bu sınavdaki soru çeşitleri, nereden başlanacağı ve sorular üzerinde nasıl bir yol izlenmesi detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Şu ana kadar 2018 – 2019 -2020 tmgd çıkmış sınav sorularının çözümleri udemy üzerinden yayımlanmış ve paketler halinde satışa sunulmuştur.

03 Nisan 2021 tarihindeki tmgd sınavının zorluğu, diğer sınavlarla farklılıkları gibi konular çözümlü video paketimizde yer alacaktır. Sınavın iptal soruları ve tüm soruların çözümleri her zaman olduğu gibi aşağıdaki şekilde detaylandırılarak çözümlendirilecektir.

Öncelikle, sınavın 40 adet sorusuna hızlıca göz atılacak, Kolay – Orta ve Zor olarak kategorilere ayrılacaktır. İkinci turda bu sorulardan kolay olanlar ile başlanacak sırasıyla orta ve zor olarak sorular çözülecektir. Soru çözümlerinde; sorunun en basit olarak çözülebilecek koşulları üzerinde durulup, eleme yöntemleri kullanılacaktır. Gerektiğinde tüm koşullar ele alınacaktır.

03.04.2021 tmgd sınav soru çözüm paketi gibi çıkmış tmgd sınav çözüm videolarında konu anlatımı sorunun koşullarına bağlı olarak ele alındığından tüm konusu anlatılmamaktadır. Konu eksiğiniz varsa sizlere ADR TÜM DERSLER videolu konu anlatımlı paketimizi tavsiye ederiz.

Çıkmış tmgd sınav soru çözüm videoları sizlerin konuları gördüğünüzü ve sınav anında nasıl davranmanız gerektiğini detaylandırmaktadır. soru içinde konunun/sorunun en önemli noktası- eksiğiniz size detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir