Çıkmış Bakanlık tmgd sınav soru çözüm videoları nerede

Bu yeni 72 adet videomuzda neler var ?, Türkiye’de yine bir ilk olan Bakanlık sorularının çözümleri videolarla Emre Yağız tarafından sanki sınavdaymış gibi çözülmektedir.

2017 ve 2018  yılı sonuna kadar olan tüm ADR sınav sorularının çözümlü videoları Emre Yağız tarafından sizler için çözüldü

Sınavdaymış gibi soruların nasıl çözülmesi gerektiği, ADR konularına göre soruların kategorize edilmesi ve soruya nereden başlanacağı üzerine oldukça faydalı ve eğitici bir çalışmadır. Özellikle sınava yeterince hazırlanamayan kişilerin videoları izlediği zaman sorulara farklı bir açıdan yaklaşarak çözebileceği, bu videolarda aynı zamanda konu içlerindeki en önemli noktalari, sınavlarda tekrar eden sorular, orta kademe yada zor sorulara nasıl yaklaşılması gerektiği üzerinde durulmuş ve aralarda kitabınızda soruları çözmek için bulunması gereken tüm notlar paylaşılmıştır.  Alınan notlar ve sınavların pdf dökümleri paketi alan ve mail ile talep eden herkes ile ücretsiz paylaşılacaktır.

Ayrıca yeni yapılacak olan diğer 2018 yılı aralık tmgd sınavı ve 2019 tmgd sınavlarının çözümlü videoları da çıktıkça, bu pakete eklenecektir. Paketi  alan kişilere bu yeni videolar sınavlar yapıldıkça eklenecektir. Bu paket 1 yıllıktır ve süresi 31.12.2019 ‘a kadardır.

Tmgd -ADR sınavlarında başarı için taklitlerimizden sakının !

Türkiye’de ilk Kültür Bakanlığı onaylı Tmgd Soru kitabı kitabı çıkaran,

Türkiye’de ilk Tmgd online  ADR konularının videolarını ve konu sorularını açıklamalı yayınlayan, 

 www.tmgdkampus.com,  Türkiye’de yine bir ilke imza atmıştır.Şimdi de sizlere  2018 yılına kadar çıkmış olan son 5 sınavın ( 14 Temmuz 2018 / 29 Nisan 2018 / 09 Aralık 2017 / 08 Temmuz 2017 ve 22 Nisan 2017 Tmgd -ADR sınavları ) detaylı çözüm videolarını sunmaktadır.