Tmgd Özel Dersler

Sınavdan önce yaptığımız kamp çalışmaları genellikle 2 gün hafta sonu sürmekte ve toplu olarak gerçekleştirilmektedir. Sınıf mevcudumuz maksimum 25 kişi ile sınırlıdır. Bunun yanında kişiye özel bireysel ders de Emre Yağız tarafından verilmektedir.

Tmgd konusunda detaylı bir çalışma yapılarak kişiye özel izlenecek yollar aktarılmalıdır. Özellikle Tehlikeli madde derslerinde yaşanan sıkıntılar, kursiyerin eğitimi ızdırap gibi algılamasına yada sınavı geçilemez görmesine neden olmaktadır.

Kursiyerler, ADR-Tmgd eğitimine ara vermeden devam etmeli, derslerden kopmamalıdır, aksi taktirde derslerin bütünlüğü zarar görmekte ve sonu iyi bitmemektedir. Zamanı kısıtlı olan kişilerin bunu daha sonra iyi bir çalışmayla aşabileceği bilinmelidir. Ancak temel kural ADR derslerinin iyi aktarılması olmalıdır. Video eğitim paketlerimizde bu konuları hassas bir şekilde ele almaktayız.

Yine de her kişinin ders durumu, hangi yerde takıldığı , yada ne kadar bir süre ders takviyesi alması gerektiği gibi konuların değerlendirmesi Emre Yağız tarafından yapılmaktadır. Öncelikle, özel ders almak isteyen kursiyere basit 10 adet tmgd sorusu sorulmakta ve süreyle çözmesi istenmektedir. Cevaplar ve çözüm süresi Emre Yağız’a gönderildikten sonra kişinin hangi konularının eksik kaldığı, neye ihtiyacı olduğu üzerine tavsiyelerde bulunulmaktadır. Minimum 4 saat olmak kaydıyla, özel bireysel derslerde 20 saate kadar ders verilebilmektedir.

Siz de böyle bir ihtiyaç hisssediyor, ücretlendirmesini merak ediyor ve sınavda başarılı olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz. destek@tmgdkampus.com