Yeni sistem tmgd eğitimi

2020 yılından itibaren , tmgdkampus.com üzerinden verilen video tmgd eğitim hizmeti artık daha profesyonel bir site olan ve Dünyada 40 milyondan fazla kullanıcısı olan sadece eğitim videolarının barındığı “udemy.com” üzerinden verilmeye başlanmıştır.

Sistemin kullanımı oldukça basit olup, android/ ios uygulamaları sayesinde rahat erişilebilir bir şekildedir. Öncelikle udemy.com ‘a kayıt olmanız gerekmektedir daha sonra Emre Yağız’ın hazırladığı video eğitim paketlerinden hangisini almak istiyorsanız ödeme yapıp izlemeye başlayabilirsiniz.

Sizlere kolaylık olması açısından tmgdkampus.com üzerinden video eğitim paketlerinin SATIN AL butonundan direkt udemy.com daki ilgili sayfaya yönlendirme yapılmıştır. Ancak udemy.com ana sayfasından “Emre Yağız tmgd” kelimeleriyle de aynı video paketlerine ulaşabilmektesiniz.

Artık ödeme , izleme , faturalandırma, üyelik udemy.com üzerinden yapıldığından, tmgdkampus.com artık sadece bilgilendirme ve yönlendirme sitesi özelliğinde olacaktır. Aynı zamanda güncel tmgd haberleri, gelişmelerini tmgdkampus.com dan takip edebileceksiniz.

tmgdkampus.com, sizlere en iyi tmgd video paketlerini sunmak için günceli takip ederek, özellikle tmgd hizmetinin uygulamaları konusunda da çalışmalar yapmak, eğitim setlerini çoğaltmak ve kalitesini arttırmak için bu şekilde başka bir servis sağlayıcısı ile paketlerinin satışının kararını almıştır.